už nemám chuť být paní dokonalá, není nad spolupráci:-)

Jana Takácsová | 10.09.2013

Ráda bych se podělila i o své nové zkušenosti s úklidem u nás doma.
Už přes rok necháváme u "tety Evy" hlídat naši malou.
Když se rozhodla, že založí agenturu a rozšíří své podnikání ještě o úklid domácností, měla jsem velkou radost.
Podnikáme a momentálně potřebujeme každou volnou minutu využít k rozvoji krámku.
Vzhledem k tomu, že žijeme v domě s malou, k tomu dva psi a kocour, je pořád co uklízet.

Nyní tedy uklízení využíváme a musím říct, že se mně značně ulevilo. S úklidem jsem velmi spokojená, paní je velice pečlivá.
Vyhovuje mi, že úklid probíhá podle našich potřeb, individuálně šitý na míru.
Využila jsem i nadstandardní služby mytí oken a další. Vzhledem k tomu, že se úklid jinak dělá pravidelně, déle nám to uklizeno vydrží, protože, když jsme úklid dělali sami a potřebovali jsme stihnout vše další, snažili jsme se uklidit jen to nejnutnější a co nejrychleji.
Mám příjemný pocit z toho, když je tu uklizeno, voní to tu čistotou. Lépe se mně v tom funguje a pracuje. Navíc já si můžu udělat přesně ty věci, které jsem už neměla šanci k tomu všemu stihnout. Například vytřídit nějaké staré krámy, uklidit si v autě a tak podobně. Takže i když jsem přidala někde peníze, jinde jsem ušetřila kopu času, který můžu využít.

Vřele doporučuju.

Přidat nový příspěvek