perfektní hlídání

Petra Malá | 13.07.2014

Do Brna jsem jela na konferenci ze cca 160km vzdáleného města, kde se synkem bydlím. Chtěla jsem to spojit s výletem do ZOO, proto jsem 5,5 letého hyper syna vzala s sebou a přes internet si našla "tetu Evu" na jednorázové celodenní hlídání. Domluva "na rychlo" byla perfektní, vyřešení papírů rychlé, paní se mi jevila příjemná, s pochopením pro dětskou duši. Synovi připravila pěkný den, i na jeho přání zorganizovala výlet "šalinou", vlakem atd. Jen je potřeba se s "tetou" dopředu domluvit na pravidlech financí, protože při přebírání syna domluvená částka byla navýšena o cca 200kč za zmiňované výlety, stravu koupenou venku atd.... s čímž jsem samozřejmě v rozpočtu nepočítala. Ale kompromisu jsme dosáhly bez jediného problému. Syn byl naprosto spokojený, což dal najevo tím,že nechtěl odejít (což dělá denně ve školce), vyřáděný, plný dojmů. Pokud ještě někdy pojedeme na výlet do Brna, určitě se na "tetu Evu" obrátíme. Já osobně moc děkuji za hlídání a doufám, že Orlici jste sjela bez problémů :)

Přidat nový příspěvek