Teta mimi mňam

Hana Hozová | 05.06.2015

Moje druhorozená dcerka Rozárka chodí k tetě Evě asi od roku a třičtvrtě. S Evou jsem začala spolupracovat ve chvíli, kdy jsem dostala příslib zaměstnání - tzv. nabídky která se neodmítá. Nechtěla jsem původně jít do práce, kam budu chodit každý den tak brzy, ale pak se situace změnila a jediné, s čím jsem měla trošku problém bylo, jestli to Rozárka zvládne a jestli o ni bude dobře postaráno. Přes kamarádku Leu, která už měla zkušenost s agenturou Rodina jsem se dostala k Evě. Realita předčila moje očekávání. Rozárka si hned napoprvé Evu, kterou ihned pro sebe pojmenovala Mimi mňam, oblíbila. Hned první den, kdy byla už naostro u Evy se se mnou loučila s úsměvem, neplakala a ani se na mě neptala. Od té doby tomu nikdy nebylo jinak. Takže můj problém - jestli bude Rozinka šťastná i když bude zhruba sedm hodin denně u tety na hlídání je vyřešen a já už půl roku chodím v naprostém klidu do práce. Za tu dobu se Rozička naučila u tety spoustu věcí a má tam také kámoše a kámošky, díky nimž jsou její dny pestřejší. Celkově nám to všem prospělo taková změna a já s klidným svědomím Evu doporučuji všem maminkách - hlavně těm, které to táhne do práce, ale nechtějí být špatné matky a odložit dítě někam, kde by mohlo býti nešťastné. Eva tam mívá i půlroční mimina a jsou naprosto spokojená. Hanka

Přidat nový příspěvek