Reference aneb jak se Vám u nás líbí...

dna drug testing

KennethAvalp | 13.02.2020

health care atlanta [url=https://www.studiomerliniortodonzia.it/cgi-bin/antibiotici.htm]studiomerliniortodonzia.it/cgi-bin/antibiotici.htm[/url] herbal medicine cabinet

Teta mimi mňam

Hana Hozová | 05.06.2015

Moje druhorozená dcerka Rozárka chodí k tetě Evě asi od roku a třičtvrtě. S Evou jsem začala spolupracovat ve chvíli, kdy jsem dostala příslib zaměstnání - tzv. nabídky která se neodmítá. Nechtěla jsem původně jít do práce, kam budu chodit každý den tak brzy, ale pak se situace změnila a jediné, s čím jsem měla trošku problém bylo, jestli to Rozárka zvládne a jestli o ni bude dobře postaráno. Přes kamarádku Leu, která už měla zkušenost s agenturou Rodina jsem se dostala k Evě. Realita předčila moje očekávání. Rozárka si hned napoprvé Evu, kterou ihned pro sebe pojmenovala Mimi mňam, oblíbila. Hned první den, kdy byla už naostro u Evy se se mnou loučila s úsměvem, neplakala a ani se na mě neptala. Od té doby tomu nikdy nebylo jinak. Takže můj problém - jestli bude Rozinka šťastná i když bude zhruba sedm hodin denně u tety na hlídání je vyřešen a já už půl roku chodím v naprostém klidu do práce. Za tu dobu se Rozička naučila u tety spoustu věcí a má tam také kámoše a kámošky, díky nimž jsou její dny pestřejší. Celkově nám to všem prospělo taková změna a já s klidným svědomím Evu doporučuji všem maminkách - hlavně těm, které to táhne do práce, ale nechtějí být špatné matky a odložit dítě někam, kde by mohlo býti nešťastné. Eva tam mívá i půlroční mimina a jsou naprosto spokojená. Hanka

perfektní hlídání

Petra Malá | 13.07.2014

Do Brna jsem jela na konferenci ze cca 160km vzdáleného města, kde se synkem bydlím. Chtěla jsem to spojit s výletem do ZOO, proto jsem 5,5 letého hyper syna vzala s sebou a přes internet si našla "tetu Evu" na jednorázové celodenní hlídání. Domluva "na rychlo" byla perfektní, vyřešení papírů rychlé, paní se mi jevila příjemná, s pochopením pro dětskou duši. Synovi připravila pěkný den, i na jeho přání zorganizovala výlet "šalinou", vlakem atd. Jen je potřeba se s "tetou" dopředu domluvit na pravidlech financí, protože při přebírání syna domluvená částka byla navýšena o cca 200kč za zmiňované výlety, stravu koupenou venku atd.... s čímž jsem samozřejmě v rozpočtu nepočítala. Ale kompromisu jsme dosáhly bez jediného problému. Syn byl naprosto spokojený, což dal najevo tím,že nechtěl odejít (což dělá denně ve školce), vyřáděný, plný dojmů. Pokud ještě někdy pojedeme na výlet do Brna, určitě se na "tetu Evu" obrátíme. Já osobně moc děkuji za hlídání a doufám, že Orlici jste sjela bez problémů :)

Re: perfektní hlídání

Eva Škubalová | 21.07.2014

Děkuji, taky se nám to s Tobíkem moc líbilo. Kluci si hned padli do oka a protože milují koleje a vlaky, neměla jsem to srdce jim to neumožnit, a tak jsme podle přání projeli Brno všemi dopravními prostředky. :-) Jen se to trošku prodražilo, ale to na výletech s dětmi bývá pravidlem. :-) Zato jsme si to krásně užili a rádi vzpomínáme. Tobík byl inspirací pro Davču už jen tím, že už uměl číst, spočítat si peníze a vůbec se o sebe postarat ve všech směrech. Budeme se těšít zase na někdy příště. :-)
P.S. No a Orlice byla úžasná, jak tichá, tak ta divoká. Počasí nám přálo a voda byla super. :-)

Naše "teta Evička":)

Pája Libová | 24.10.2013

Tetu jsme si všichni oblíbili, má stále dobrou náladu, s dětmi je kamarádka od první chvíle a umí si poradit v každé situaci.. Je velice srdečná a snaží se vyjít každému vstříc.. Děti jsou u ní spokojené a cítí se tam jako doma:).. Také nezkazí žádnou legraci, můžu všem jen doporučit..

Re: Naše "teta Evička":)

Eva Škubalová | 21.07.2014

Děkuju za hezký příspěvek. :-) Já jsem ráda, že se Kristýnce a mamince u nás líbí a že se tu cítí jako doma. :-) Pro mě je to moc důležité a cením si toho. :-)

už nemám chuť být paní dokonalá, není nad spolupráci:-)

Jana Takácsová | 10.09.2013

Ráda bych se podělila i o své nové zkušenosti s úklidem u nás doma.
Už přes rok necháváme u "tety Evy" hlídat naši malou.
Když se rozhodla, že založí agenturu a rozšíří své podnikání ještě o úklid domácností, měla jsem velkou radost.
Podnikáme a momentálně potřebujeme každou volnou minutu využít k rozvoji krámku.
Vzhledem k tomu, že žijeme v domě s malou, k tomu dva psi a kocour, je pořád co uklízet.

Nyní tedy uklízení využíváme a musím říct, že se mně značně ulevilo. S úklidem jsem velmi spokojená, paní je velice pečlivá.
Vyhovuje mi, že úklid probíhá podle našich potřeb, individuálně šitý na míru.
Využila jsem i nadstandardní služby mytí oken a další. Vzhledem k tomu, že se úklid jinak dělá pravidelně, déle nám to uklizeno vydrží, protože, když jsme úklid dělali sami a potřebovali jsme stihnout vše další, snažili jsme se uklidit jen to nejnutnější a co nejrychleji.
Mám příjemný pocit z toho, když je tu uklizeno, voní to tu čistotou. Lépe se mně v tom funguje a pracuje. Navíc já si můžu udělat přesně ty věci, které jsem už neměla šanci k tomu všemu stihnout. Například vytřídit nějaké staré krámy, uklidit si v autě a tak podobně. Takže i když jsem přidala někde peníze, jinde jsem ušetřila kopu času, který můžu využít.

Vřele doporučuju.

Re: už nemám chuť být paní dokonalá, není nad spolupráci:-)

Eva Škubalová | 13.09.2013

Moc nás těší, že je Vaše rodina s úklidem spokojena a že jsme tím mohli přispět ke skvělé pohodě ve Vaší domácnosti. Eva Škubalová

moje zkušenost s hlídáním u Evy

Jana Takácsová | 09.09.2013

ráda bych napsala svoji zkušenost s hlídáním u "Tety Evy".
Když byl naší malé rok, rozhodli jsme se, že si otevřeme krámek. S tím souvisela potřeba nechat občas pohlídat malou. Ale kde?
Jedna babička v Praze, druhá ve Zlíně. Navíc jsme se před třemi lety přestěhovali do domu na vesnici a ejhle i všichni známí jsou z ruky. Školka od tří let...co teď? Paní Evu jsem poznala na semináři osobního rozvoje, který jsem před naším podnikáním absolvovala ještě s malou. Už zde na ní malá reagovala velmi pozitivně a bylo vidět, že i Eva má k dětem hodně blízko. Takže už tam jsem si na ni vzala kontakt. A když bylo třeba hlídání, hned jsem si na ni vzpomněla.

Naší malé jsou teď dva roky a čtvrt. K tetě Evě jezdí na hlídání pravidelně, až na výjimky, minimálně třikrát týdně.
Mně se líbí, že je s dalšími dětmi, že si s nima může hrát, že se učí jak s nima vycházet. Navíc ji to motivuje, aby se učila nové věci. Pěkně už mluví a připadá mi, že je pro ni čas strávený u tety Evy zajímavý a přínosný.
Nám se díky tomu, že mám víc času otevřely nové možnosti a já sama jsem spokojenější, že se můžu realizovat i jinde.

Za přidanou hodnotu považuji to, že Eva vychovala tři holky, pracovala s dětma a zabývá se osobním rozvojem a že s ní díky tomu můžeme zkonzultovat, když se nám něco s malou nedaří nebo vidíme, že v tom plaveme. A často také zjišťujeme, že třeba u ní to nedělá nebo to dělá jinak. Díky tomu se nám daří třeba i objevit, kde my to potřebujeme jako rodiče dělat jinak. I sama Eva nás občas upozorní na nějaké věci, které vidí. A tak mi připadá, že ta spolupráce je pro nás i po této stránce dost přínosná. Protože nejen, že se chceme s malou cítit dobře, ale taky ji chceme podpořit ve spoustě věcech. Třeba, aby byla samostatná, aby se uměla o sebe postarat, aby uměla navazovat a udržovat vztahy atd atd.

A musím tedy říci, že se mi i líbí, že je Eva vdaná a že jí občas s dětmi pomáhá i její manžel Honza. Mně osobně to přijde moc fajn, že malá zase vidí fungování dvou partnerů jinak. Mimochodem jak Evu, tak strejdu naprosto zbožňuje.

Jako máma musím říct, že je mi příjemné, když vím, že moje dítě je někde, kde je mu fajn, že se tam rozvíjí a ještě i to, že se mi líbí styl, jakým Eva děti vede.

Re: moje zkušenost s hlídáním u Evy

Eva Škubalová | 13.09.2013

Naší největší radostí je vidět, jak se u nás dětem líbí a hlavně to, když u nich vidíme pokroky ve vývoji. A pokud jsou spokojeni i rodiče, je to pro nás ještě větší ocenění. Moc si toho vážíme a děkujeme za zpětnou vazbu, která je pro nás motivací k dalšímu rozšíření činnosti naší agentury.

<< 1 | 2 | 3 >>
Přidat nový příspěvek