Reference aneb jak se Vám u nás líbí...

Re: Naše "teta Evička":)

Eva Škubalová | 21.07.2014

Děkuju za hezký příspěvek. :-) Já jsem ráda, že se Kristýnce a mamince u nás líbí a že se tu cítí jako doma. :-) Pro mě je to moc důležité a cením si toho. :-)

už nemám chuť být paní dokonalá, není nad spolupráci:-)

Jana Takácsová | 10.09.2013

Ráda bych se podělila i o své nové zkušenosti s úklidem u nás doma.
Už přes rok necháváme u "tety Evy" hlídat naši malou.
Když se rozhodla, že založí agenturu a rozšíří své podnikání ještě o úklid domácností, měla jsem velkou radost.
Podnikáme a momentálně potřebujeme každou volnou minutu využít k rozvoji krámku.
Vzhledem k tomu, že žijeme v domě s malou, k tomu dva psi a kocour, je pořád co uklízet.

Nyní tedy uklízení využíváme a musím říct, že se mně značně ulevilo. S úklidem jsem velmi spokojená, paní je velice pečlivá.
Vyhovuje mi, že úklid probíhá podle našich potřeb, individuálně šitý na míru.
Využila jsem i nadstandardní služby mytí oken a další. Vzhledem k tomu, že se úklid jinak dělá pravidelně, déle nám to uklizeno vydrží, protože, když jsme úklid dělali sami a potřebovali jsme stihnout vše další, snažili jsme se uklidit jen to nejnutnější a co nejrychleji.
Mám příjemný pocit z toho, když je tu uklizeno, voní to tu čistotou. Lépe se mně v tom funguje a pracuje. Navíc já si můžu udělat přesně ty věci, které jsem už neměla šanci k tomu všemu stihnout. Například vytřídit nějaké staré krámy, uklidit si v autě a tak podobně. Takže i když jsem přidala někde peníze, jinde jsem ušetřila kopu času, který můžu využít.

Vřele doporučuju.

Re: už nemám chuť být paní dokonalá, není nad spolupráci:-)

Eva Škubalová | 13.09.2013

Moc nás těší, že je Vaše rodina s úklidem spokojena a že jsme tím mohli přispět ke skvělé pohodě ve Vaší domácnosti. Eva Škubalová

moje zkušenost s hlídáním u Evy

Jana Takácsová | 09.09.2013

ráda bych napsala svoji zkušenost s hlídáním u "Tety Evy".
Když byl naší malé rok, rozhodli jsme se, že si otevřeme krámek. S tím souvisela potřeba nechat občas pohlídat malou. Ale kde?
Jedna babička v Praze, druhá ve Zlíně. Navíc jsme se před třemi lety přestěhovali do domu na vesnici a ejhle i všichni známí jsou z ruky. Školka od tří let...co teď? Paní Evu jsem poznala na semináři osobního rozvoje, který jsem před naším podnikáním absolvovala ještě s malou. Už zde na ní malá reagovala velmi pozitivně a bylo vidět, že i Eva má k dětem hodně blízko. Takže už tam jsem si na ni vzala kontakt. A když bylo třeba hlídání, hned jsem si na ni vzpomněla.

Naší malé jsou teď dva roky a čtvrt. K tetě Evě jezdí na hlídání pravidelně, až na výjimky, minimálně třikrát týdně.
Mně se líbí, že je s dalšími dětmi, že si s nima může hrát, že se učí jak s nima vycházet. Navíc ji to motivuje, aby se učila nové věci. Pěkně už mluví a připadá mi, že je pro ni čas strávený u tety Evy zajímavý a přínosný.
Nám se díky tomu, že mám víc času otevřely nové možnosti a já sama jsem spokojenější, že se můžu realizovat i jinde.

Za přidanou hodnotu považuji to, že Eva vychovala tři holky, pracovala s dětma a zabývá se osobním rozvojem a že s ní díky tomu můžeme zkonzultovat, když se nám něco s malou nedaří nebo vidíme, že v tom plaveme. A často také zjišťujeme, že třeba u ní to nedělá nebo to dělá jinak. Díky tomu se nám daří třeba i objevit, kde my to potřebujeme jako rodiče dělat jinak. I sama Eva nás občas upozorní na nějaké věci, které vidí. A tak mi připadá, že ta spolupráce je pro nás i po této stránce dost přínosná. Protože nejen, že se chceme s malou cítit dobře, ale taky ji chceme podpořit ve spoustě věcech. Třeba, aby byla samostatná, aby se uměla o sebe postarat, aby uměla navazovat a udržovat vztahy atd atd.

A musím tedy říci, že se mi i líbí, že je Eva vdaná a že jí občas s dětmi pomáhá i její manžel Honza. Mně osobně to přijde moc fajn, že malá zase vidí fungování dvou partnerů jinak. Mimochodem jak Evu, tak strejdu naprosto zbožňuje.

Jako máma musím říct, že je mi příjemné, když vím, že moje dítě je někde, kde je mu fajn, že se tam rozvíjí a ještě i to, že se mi líbí styl, jakým Eva děti vede.

Re: moje zkušenost s hlídáním u Evy

Eva Škubalová | 13.09.2013

Naší největší radostí je vidět, jak se u nás dětem líbí a hlavně to, když u nich vidíme pokroky ve vývoji. A pokud jsou spokojeni i rodiče, je to pro nás ještě větší ocenění. Moc si toho vážíme a děkujeme za zpětnou vazbu, která je pro nás motivací k dalšímu rozšíření činnosti naší agentury.

Poděkování

Milan Šimo | 02.09.2013

Dík za práci, kterou odvádíte. Moc si toho vážíme.

<< 1 | 2
Přidat nový příspěvek